Omluva tvujdum.cz

From: Jiri Lahvicka (Lahvicka@atlas-as.cz)
Date: 21. 01. 2003, 13:54 CET


Prave vysla tiskova zprava tvujdum.cz k spamu (doufam, ze jsem ji preklopenim z Wordu prilis neponicil :-)
JLOMLUVA TVUJDUM.CZ

Praha, 21. ledna 2003 - vydavatelství portálu o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ se omlouvá uživatelům internetu, kteří obdrželi informaci od portálu.

V souvislosti s rozesíláním e-mailu ze strany TVUJDUM.CZ jeho případným novým uživatelům došlo ze strany TVUJDUM.CZ k podcenění situace a chybě, kterou si vydavatel TVUJDUM.CZ plně uvědomuje. "Osobně se omlouváme všem těm, kteří byli osloveni a zpráva je jakkoliv omezila. V žádném případě nebylo záměrem vydavatele TVUJDUM.CZ,  hromadně spamovat a vědomě tak poškozovat dobré jméno TVUJDUM.CZ. Zároveň bychom se rádi omluvili společnosti Contactel s.r.o., která jako poskytovatel datových služeb mohla utrpět na dobrém jménu v této kauze." řekl Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel.

Vydavatelství TVUJDUM.CZ, společnost Media Online s.r.o. se tedy opakovaně všem dotčeným omlouvá a zajistí, aby se obdobná situace neopakovala. "Vzhledem k tomu, že cítím osobní odpovědnost v této kauze, rozhodl jsem se, že věnuji částku 50.000,- Kč nadaci Člověk v tísni, jako akt odpovědnosti a uvědomění." sdělil Ladislav Semetkovský.

Společnost Media Online, s.r.o. patří mezi největší poskytovatele obsahu na celosvětové síti internet v České republice a na Slovensku. Vlajkovou loď Media Online představuje portál o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ, TVOJDOM.SK, který zaujímá majoritní podíl v segmentu odborných médií o bydlení a stavebnictví v  České republice, resp. na  Slovensku. Zároveň strategickým zákazníkům poskytuje odborné poradenství a zázemí v oblasti e-business řešení. URL: http://www.tvujdum.cz, http://www.tvojdom.sk.This archive was generated by hypermail 2.1.2 : 21. 01. 2003, 13:54 CET