RE: Fiktivni domenovy spor

From: Dalibor Straka (straka@bo-net.cz)
Date: 23. 01. 2000, 01:59 CET


> Jak jsi mne tedy na Invexu upozornil, dopoustim se prestupku, kdyz nabizim
> rovnez sluzbu "elektronicke pohlednice". Protoze se ale jedna o obecny vyraz
> (jak jinak pohlednici nazvat? čumkarta? :-)), tak ztraci takova registrace
> smysl. Nebo ne?

Ted jsem se nahodou koukal na prislusny zakon a je to takhle:

Zakon cislo 137/1995 Sb.
ze dne 21. cervna 1995
o ochrannych znamkach
CAST TRETI
PRAVA Z OCHRANNE ZNAMKY

§ 16
Omezeni prav z ochranne znamky

(2) Majitel ochranne znamky je povinen strpet, jestlize treti
osoby uzivaji v obchodnim styku oznaceni shodne s ochrannou
znamkou, jestlize je to nezbytne k vyznaceni ucelu vyrobku,
zejmena jeho prislusenstvi nebo nahradnich dilu, nebo druhu
poskytovane sluzby, za predpokladu, ze je uzivano v souladu
s obchodnimi zvyklostmi a dobrymi mravy souteze.

Takze hura na pohlednice!

Dalibor Straka, BoNet
e-mail: straka@bo-net.cz
SMS: sms@bo-net.cz
ICQ: 8454840



This archive was generated by hypermail 2.1.2 : 10. 08. 2001, 11:36 CEST